skywalkernovaskywalk skywalkernovaskywalk
  • 07-12-2020
  • English
contestada

A 4-cup bottle of mouthwash costs $5.56. What is the price per pint?

Respuesta :

436952
436952 436952
  • 07-12-2020

Answer:

1.39

Explanation:

5.56/4

Answer Link
Elvinzertuche123
Elvinzertuche123 Elvinzertuche123
  • 07-12-2020

Answer:

3

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what would 1374×6 rounded be?
I need help on another one 17
How do you find the slope of (2, -6) & (-3, -4)
The 13th amendment was and extension of the policy begun by which of these
Avery is mixing red dye with brown dye to make a maroon dye. She needs less than 200 ml of the maroon dye. She wants to mix at least 2 times as much red dye as
the most common blood-borne infection in united state is
Standard form of 5.93e-5
The cost of a pack of chewing gum in a vending machine is $0.75. The cost of a bottle of juice in the same machine is $1.25. Julia has $22 to spend on chewing g
Explain two reasons that the release of private health information would be justified.
how do u write 20,484,163 in expanded form